Ruszamy Nieruchomości

Zobacz nas w akcji. Kierując się zasadą, że obraz więcej jest wart niż 1000 słów chcę pokazać Ci nas w akcji. Mamy bardzo przemyślaną i starannie zaplanowaną strategię sprzedaży lub zakupu nieruchomości. Natomiast najlepszym dowodem na jej wdrażanie jest po prostu pokazanie Tobie jak pracujemy w terenie. Zawsze z pełnym zaangażowaniem, pasją i workiem pozytywnego nastawienia zabieramy się do naszych działań. Ta strona to nasz taki “pamiętnik” z działań. Zapraszam w podróż po naszych transakcjach.

Dbamy o detale

Home Staging tłumacząc wprost – Sceny Domowe. Prezentacja nieruchomości to klucz do serca przyszłego nabywcy! Dlatego z dużą starannością podchodzimy do każdej sesji zdjęciowej, prezentacji nieruchomości zarówno internetowej jak i tej na żywo!

Budowanie relacji wydaje się mało “profesjonalnym” zajęciem, a jednak doświadczenie wskazuje, że dobre relacje skutkują dobrymi decyzjami. W przypadku mieszkania na Morenowych Wzgórzach zaowocowało bardzo szybką sprzedażą ku zaskoczeniu właścicieli, którzy wcześniej nie mogli sprzedać mieszkania przez dłuższy czas. Co mają relacje do tego? Przede wszystkim to, że klienci podążają za naszymi radami, ufają i mają świetne rezultaty!

 
 

Morenowe Wzgórze

Szybka akcja! Szybka sprzedaż!

Tak bym to określiła w telegraficznym skrócie.

  1. Spotkanie z klientami – długa rozmowa o tym dlaczego pomimo kilkumiesięcznej próby sprzedaży przez właścicieli mieszkania nie udało się tego dokonać.
  2. 1,5 tygodnia później – nawiązanie współpracy i omówienie strategii sprzedażowej.
  3. Sesja zdjęciowa – przygotowanie oferty kolejne 1,5 tyg.
  4. Umowa przedwstępna 12 dni po wystawieniu oferty.
  5. Umowa przenosząca własność – 4 tyg. po umowie przedwstępnej.

W sumie cała sprzedaż włącznie z przygotowaniem oferty i załatwieniem kredytu przez kupującego trwała niespełna 2 miesiące.

W czym tkwi sekret skutecznej sprzedaży?

Po pierwsze: przemyślana strategia działania i wyjścia na rynek.

Po drugie: “męska” decyzja właścicieli – posłuchajcie jaka!

Kulisy sesji zdjęciowej z Wejherowa

Apartament w Sea Tower GDYNIA

Ten apartament tak szybko sprzedaliśmy, że nawet nie zdążyliśmy zmontować filmu by dodać do ogłoszenia. Sekret tej sprzedaży tkwił przede wszystkim w dobrych zdjęciach i opisie. Para, która kupiła ten właśnie apartament zrezygnowała z wybranego i zarezerwowanego wcześniej innego apartamentu. Opis i zdjęcia na tyle przykuły uwagę żony, że zmusiła męża by poszedł zobaczyć z nią jeszcze ten jeden – ostatni – apartament. Faktycznie był ostatni i jak się okazało właściwy. Odwołali zamówiony termin u notariusza i zakupili nasz apartament. Warto zadbać o dobry start oferty.

gregorywest

Tutaj możecie zobaczyć video z apartamentu.

Kielno

Kolejna nasza szybka realizacja. Dom za Gdańskiem wydawać by się mogło, że będzie się sprzedawać długi czas. Nic bardziej mylnego. Pomimo, że klienci samodzielnie sprzedawali wcześniej przez dłuższy czas, dopiero starannie zrobiona przez nas prezentacja domu przekonała znajomych sąsiadów, że może jednak warto ten dom zobaczyć. Zobaczyli i kupili. A kolejne dwie pary trzymały kciuki, by jednak ta transakcja nie doszła do skutku po to, by mogli wejść w ich miejsce.

DAPPER ESSENTIALS

VIDEO z KIELNA