Marta Baczewska-Golik

Marta Baczewska-Golik

Moją pierwszą inwestycję w nieruchomości zrobiłam w 2003 roku. Od tamtego czasu mniej lub bardziej śledziłam rynek nieruchomości, bo zawsze mnie fascynował. W 2006 r rozpoczęłam pracę w placówce Multibanku ds kredytów hipotecznych, by po 2 latach przejść do pracy w biurze nieruchomości.

W międzyczasie zajmowałam się również własnymi inwestycjami. Flipowałam, chociaż wtedy nie wiedziałam, że to się tak nazywa i inwestowałam również w nieruchomości gruntowe.

Z czasem zajęłam się również obsługą inwestorów. Szukałam, kupowałam i zarządzałam najmem długo i krótkoterminowym. W 2012 otworzyłam własną agencję nieruchomości.

Z pasji do nieruchomości powstał również podcast Ruszamy Nieruchomości, w którym to zebrałam całą masę bezcennych wywiadów z ludźmi, którzy na nieruchomościach zjedli przysłowiowe zęby. Zachęcam do posłuchania wywiadów naprawdę warto.

W Agencji Ruszamy Nieruchomości pomagam ludziom dobrze sprzedać i spieniężyć ich nieruchomości. Przez lata pracy zarówno w kryzysie jak i na górce, wiem jakie strategie sprzedażowe stosować w obu sytuacjach. Przeprowadziłam transakcji na blisko 100 mln zł. zdobywając przy tym naprawdę bogate doświadczenie w obrocie nieruchomościami.

Osobom poszukującym pomagam znaleźć ich domy marzeń. Do tej pory moi klienci sprzed lat polecają mi klientów dlatego, że potrafię wyczuć ich potrzeby i znaleźć coś o czym sami nawet nie śmiali marzyć.

Od ponad dwóch lat rozwijam projekt Kobieca Strona Inwestowania, w którym to pomagam wielu kobietom i mężczyznom wejść na ścieżkę inwestorską. Uczę jak znajdować i rozpoznawać okazję inwestycyjne, oraz jak zarabiać na nieruchomościach.

W branży nieruchomości jest wiele do zrobienia. Ja zdecydowanie lubię pomagać innym osiągać ich cele i dzięki temu samej zarabiać. WIN-WIN to zasada, którą się zawsze kieruję.


Dane kontaktowe
  • Komórka : +48 609 512 100

Wyślij wiadomość
Loading...
 

Unikalna Wioska Hobbitów na skalę światową!

Na sprzedaż
3 100 000zł - Ośrodek wczasowy

Hobbitowa wioska rozbudza wyobraźnie nie tylko dziecięcą. Historia tych niewielkich postaci jest uwielbiana na całym świecie. Czy jest ktoś, kto choć raz nie zamarzył o…

Szczegóły
6021 m kw 25 x sypialnia 20 x garaż

Dom Marzeń pod Starogardem Gdańskim

Na sprzedaż
1 290 000zł - Dom wolnostojący

Z domami jest jak z autami. Możesz jeździć małym średniej klasy autem i pewnie spełni ono swoją podstawową funkcje – dowiezie Cię do celu, ale…

Szczegóły
240 m kw 5 x sypialnia 3 x łazienka 2 x garaż

Dom dla rodziny Gdańsk Osowa

Na sprzedaż
890 000zł pln - Dom wolnostojący

Osowa wczoraj i dziś… Pamiętam czas jak powstawały pierwsze domy w Gdańsku Osowa. Wówczas wiele osób miało mieszane odczucia co do tej lokalizacji. Nie było…

Szczegóły
163 m kw 3 x sypialnia 2 x łazienka 2 x garaż

Biuro na miarę XXI wieku!

Na wynajem
59zł - Biuro

    Takiej oferty na rynku Trójmiejskim jeszcze nie było! Biura w klasie A+  z ofertą skrojoną na miarę małych i średnich przedsiębiorstw! Ceny od…

Szczegóły

Rodzinny dom blisko Gdańska.

Na sprzedaż
485 000zł - Dom wolnostojący

Jeżeli marzysz o tym by czuć bliskość morza otwierając okno w sypialni to z pewnością zlokalizowany w Mikoszewie dom jest doskonałym rozwiązaniem dla ciebie. Mikoszewo…

Szczegóły
150 m kw 3 x sypialnia 2 x łazienka 3 x garaż