Ruszamy Nieruchomości

Zobacz nas w akcji. Kierując się zasadą, że obraz więcej jest wart niż 1000 słów chcę pokazać Ci nas w akcji. Mamy bardzo przemyślaną i starannie zaplanowaną strategię sprzedaży lub zakupu nieruchomości. Natomiast najlepszym dowodem na jej wdrażanie jest po prostu pokazanie Tobie jak pracujemy w terenie. Zawsze z pełnym zaangażowaniem, pasją i workiem pozytywnego nastawienia zabieramy się do naszych działań. Ta strona to nasz taki “pamiętnik” z działań. Zapraszam w podróż po naszych transakcjach.

Dbamy o detale

Home Staging tłumacząc wprost – Sceny Domowe. Prezentacja nieruchomości to klucz do serca przyszłego nabywcy! Dlatego z dużą starannością podchodzimy do każdej sesji zdjęciowej, prezentacji nieruchomości zarówno internetowej jak i tej na żywo!

Budowanie relacji wydaje się mało “profesjonalnym” zajęciem, a jednak doświadczenie wskazuje, że dobre relacje skutkują dobrymi decyzjami. W przypadku mieszkania na Morenowych Wzgórzach zaowocowało bardzo szybką sprzedażą ku zaskoczeniu właścicieli, którzy wcześniej nie mogli sprzedać mieszkania przez dłuższy czas. Co mają relacje do tego? Przede wszystkim to, że klienci podążają za naszymi radami, ufają i mają świetne rezultaty!

Morenowe Wzgórze

Szybka akcja! Szybka sprzedaż!

 1. Spotkanie z klientami – długa rozmowa o tym dlaczego pomimo kilkumiesięcznej próby sprzedaży przez właścicieli mieszkania nie udało się tego dokonać.
 2. 1,5 tygodnia później – nawiązanie współpracy i omówienie strategii sprzedażowej.
 3. Sesja zdjęciowa – przygotowanie oferty kolejne 1,5 tyg.
 4. Umowa przedwstępna 12 dni po wystawieniu oferty.
 5. Umowa przenosząca własność – 4 tyg. po umowie przedwstępnej.
W sumie cała sprzedaż włącznie z przygotowaniem oferty i załatwieniem kredytu przez kupującego trwała niespełna 2 miesiące

W czym tkwi sekret skutecznej sprzedaży?

 1. Przemyślana strategia działania i wyjścia na rynek.
 2. “Męska” decyzja właścicieli – posłuchajcie jaka!
 3. Dobrze przygotowana oferta.
 4. Mieszkanie gotowe do wydania od ręki.
 5. Współpraca właścicieli z agentem nieruchomości. Błyskawiczne wprowadzenia rad i sugestii odnośnie sprzedaży agenta zaowocowało szybką sprzedażą.

Sprzedaż mieszkania to proces składający się z wielu drobnych czynności. Wiele zależy od doświadczenia agenta, ale istotna jest współpraca właścicieli z agentem zwłaszcza kiedy sprzedawane mieszkanie jest wciąż jeszcze zamieszkiwane przez właścicieli. W takiej sytuacji naprawdę ważne jest, aby dostosować się do wskazówek agenta prowadzącego sprzedaż.

Moc video

Zaczęliśmy nagrywać video kiedy jeszcze prawie nikt tego nie robił. Moc ruchomych obrazów jest ogromna. Oddaje charakter nieruchomości i okolicy. Bardzo lubimy wykorzystywać ten element w naszych ofertach wzmacniając tym samym ich przekaz.

Apartament w Sea Towers - Gdynia

Ten apartament tak szybko sprzedaliśmy, że nawet nie zdążyliśmy zmontować filmu by dodać do ogłoszenia. Sekret tej sprzedaży tkwił przede wszystkim w dobrych zdjęciach i opisie. Para, która kupiła ten właśnie apartament zrezygnowała z wybranego i zarezerwowanego wcześniej innego apartamentu.

Opis i zdjęcia na tyle przykuły uwagę żony, że zmusiła męża by poszedł zobaczyć z nią jeszcze ten jeden – ostatni apartament. Faktycznie był ostatni i jak się okazało właściwy. Odwołali zamówiony termin u notariusza i zakupili nasz apartament. Warto zadbać o dobry start oferty.

W tym wypadku wykonaliśmy:

 1. Dekoracja apartamentu – wykorzystaliśmy kilkadziesiąt poduch, kilka przytulnych kocyków i inne atrakcyjne akcesoria.
 2. Zrobiliśmy profesjonalną sesję fotograficzną i nakręciliśmy film video.
 3. Perswazyjny opis – uderzający do wyobraźni odbiorcy.
 4. Wypromowanie oferty na serwisach ogłoszeniowych
 5. Przygotowaliśmy dokumenty do transakcji i przeprowadziliśmy cały proces sprzedaży.