Apartament w Garnizonie

Apartament w Garnizonie
Osiedle Garnizon, Antoniego Słonimskiego 5, 80-280 Gdańsk, Polska
Sprzedane 599'000zł - Nowe budownictwo
69,30 m kw 2 x sypialnia 2 x łazienka

Zobacz wirtualny spacer:

 

Kliknij by zobaczyć interaktywny plan mieszkania.

Zrzut ekranu 2015-10-31 o 19.49.16

Wyobraź sobie, że dojazd do pracy zajmuje ci kilkanaście minut. Nie musisz stać w korkach na zjazdach z obwodnicy w godzinach szczytu.

Wyobraź sobie, że mieszkasz w samym sercu Gdańska Wrzeszcza w jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji Trójmiasta.

Wyobraź sobie, że mieszkasz w sercu wzrastającego centrum kulturowo-biznesowego Gdańska. Gdzie masz w zasięgu ręki wszystko co potrzeba do życia – przedszkole, szkoły, sklepy, aptekę, liczne kawiarnie, spokojne sąsiedztwo biur, doskonałą komunikację miejską. Jednym słowem absolutnie wszystko co jest potrzebne do funkcjonowania jako singiel bądź rodzina.

A teraz wyobraź sobie swój apartament.

Jaki on jest? Czy ma piękny widok? Taras, na którym pijasz poranną kawę? Wygodne ustawne sypialnie? Przestronny salon i wygodną kuchnią? A może lubisz wysokie pomieszczenia, w których jest zdecydowanie więcej powietrza i przestrzeni? Co jeszcze jest dla Ciebie ważne? Bezpieczeństwo? Wejście z portierem? Piękne patio do wypoczynku mieszkańców, a może designerskie części wspólne budynku?  

Jeżeli ten obraz jest bliski twojemu wyobrażeniu idealnego mieszkania koniecznie zadzwoń i umów się na prezentację. Ta oferta nie może Cię ominąć, a słowa nigdy nie oddadzą rzeczywistości. To po prostu trzeba zobaczyć!

Lokalizacja nieruchomości

Agent Marta Baczewska-Golik

  • Komórka : +48 609 512 100

Moją pierwszą inwestycję w nieruchomości zrobiłam w 2003 roku. Od tamtego czasu mniej lub bardziej śledziłam rynek nieruchomości, bo zawsze…
Więcej

Kontakt

Loading...

Podobne oferty

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress