Mieszkanie do zamieszkania od ręki!

Mieszkanie do zamieszkania od ręki!
Starodworcowa 5, 81-575 Gdynia, Polska
Sprzedane 337'500zł - Mieszkanie
50,91 m kw 1 x sypialnia 1 x łazienka 1 x garaż

Jak ja lubię klasyczną formę! Jest dokładnie tak jak powinno być!

Salon z wyjściem na balkon, z widokiem na zieleń. Sypialnia z dużą garderobianą szafą, co pomieści wszystko. Oddzielna kuchnia z dużym oknem i stołem. Cudownie zrobiona łazienka z wygodną wanną i przestronny hol, gdzie nie będziesz się przeciskać pomiędzy butami a kurtkami.

W tym mieszkaniu jest tak jak powinno być w każdym dwupokojowym mieszkaniu!

Oba pokoje ustawne. W salonie stoi duża kanapa narożna i fotel zupełnie nie zabierając mu przestrzeni. Spokojnie możesz tu zmieścić jeszcze szafkę po TV, komodę, zrobić kącik do pracy z sekretarzykiem lub postawić dodatkową szafę.

Sypialnia w sam raz na małżeńskie łóżko lub zorganizowanie pokoju dla dziecka.

Łazienka została powiększona odrobinę kosztem sypialni, ale dzięki temu jest bardzo wygodna i nowocześnie urządzona. Jest tu wiele “ukrytych” szafek, gdzie pomieścisz ręczniki, wszystkie kosmetyki, zapasy chemii domowej itp. Jako kobieta zwracam na to szczególną uwagę! Wiem ile tego jest w domu i nieraz oglądając mieszkania, a w nich te małe i nieprzemyślane łazienki zastanawiam się, gdzie ja bym zmieściła wszystkie moje rzeczy. Tutaj nie miałabym żadnego problemu. Wszystko się zmieści!

Oddzielna kuchnia! W nowszym budownictwie często to marzenie nie do spełnienia. Moda na aneksy kuchenne przyszła do nas gdzieś pod koniec lat ’90 tych i tak przez co najmniej pierwsze 10-cio lecie XXI w. deweloperzy praktycznie nie budowali małych mieszkań z oddzielnymi kuchniami. Z czasem aneksy były tak popularne, że zaczęto je nawet wstawiać w ciemnych częściach pokoi bez okna! Jeżeli uwielbiasz gotować to zgodzisz się ze mną, że okno w kuchni jest bezcenne!

Hol – to takie miejsce często pomijane. Jednak opowiem Ci parę słów o nim, gdyż jest wart uwagi przede wszystkim na swoją wielkość. Nie pochłania nie wiadomo jak dużej powierzchni mieszkania, ale naprawdę jest bardzo wygodny. Szeroki na tyle, że spokojnie postawisz tam szafki na buty czy też zorganizujesz miejsce na kurtki czy dodatkową szafę ubraniową.

Ponadto do mieszkania przynależy piwnica oraz miejsce postojowe w hali garażowej! Budynek jest ogrodzony i monitorowany. Wspólnota zarządza częściami wspólnymi bardzo sprawnie. Klatki schodowe, hala garażowa czy otoczenie budynku utrzymywane jest w idealnym porządku.

Cały budynek posiada własny piec gazowy, który ogrzewa wszystkie mieszkania. Mieszkanie jest bardzo ciepłe i ma niskie koszty utrzymania ok. 300 zł w okresie niegrzewczym, 500-550 zł zimą.

UWAGA! Miejsce postojowe stanowi odrębną nieruchomość i jest dodatkowo płatne 12 500 zł!

Zobacz spacer wirtualny:

 

 

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poland Investors Sp. z o.o. będąca właścicielem marki HouseTube Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Poland Investors Sp. z o.o. jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Poland Investors Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.”

Lokalizacja nieruchomości

Agent Marta Baczewska-Golik

  • Komórka : +48 609 512 100

Moją pierwszą inwestycję w nieruchomości zrobiłam w 2003 roku. Od tamtego czasu mniej lub bardziej śledziłam rynek nieruchomości, bo zawsze…
Więcej

Kontakt

Loading...

Podobne oferty

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress