Agencja Ruszamy Nieruchomości - poznaj nas lepiej:

Co obiecujemy Ci w naszej współpracy?

Partnerska relacja

Kiedy nawiążemy współpracę, będziemy mieć jeden, wspólny cel – doprowadzić Twoją transakcję do końca. Dlatego pracujemy na wyłączność, budując zaufanie i ściśle współpracując.

Potrójna weryfikacja

Dla Twojego bezpieczeństwa, każdą transakcję sprawdzają 3 niezależnie osoby: pośrednik z biura, kancelaria prawna i notariusz. Robimy to, dla Twojego bezpieczeństwa i spokojnej przyszłości.

Podejście WIN-WIN

Zasada win win jest niesamowicie bliska naszym sercom i zawsze robimy wszystko, co jest w naszej mocy, aby każda ze stron czuła się wygrana po transakcji, w której pośredniczymy.

Zespół, którzy rusza nieruchomości

Marta Baczewska-Golik

właścicielka, pośredniczka, inwestorka

Joanna Bąk

doradca kredytowy
Joanna Jańczuk radca prawny

Joanna Jańczuk

radca prawny, z którym na stałę współpracujemy

Z czego wynika nasza skuteczność w pośrednictwie nieruchomościami?

Pracujemy na wyłączność

Tworzymy partnerstwo z klientami i mamy wspólny cel. Dlatego pracujemy na wyłączność, aby móc zaangażować się z Twoje zlecenie w 100%, a nie tylko wystawić ogłoszenie. Dzięki temu wiele transakcji odbywa się w ciągu dni lub tygodni, a nie miesięcy.

Dopasowujemy strategię sprzedaży

Wiemy, jak rynek i kupujący funkcjonują w kryzysie i “na górkach”, dlatego do każdej sytuacji rynkowej doradzimy Ci odpowiednią strategię sprzedaży.

Przykładamy dużą wagę do prezentacji oferty

Prezentacja oferty to jeden z naszych asów w rękawie. Dbamy o zdjęcia, filmy oraz opisy nieruchomości. Nabywcy regularnie powtarzają, że właśnie to skłoniło ich do zainteresowania nieruchomością, nawet jeżeli mieli już inne na oku.

Znamy rynek i aktualne trendy

Potrafimy doradzić i znaleźć okazje, które innym umykają. Na przykład dopasujemy ofertę do aktualnych programów dofinansowań na zakup nieruchomości, aby przyspieszyć jej sprzedaż.

Mamy bazę inwestorów

Oprócz szukania nowych klientów na nieruchomość, dysponujemy bazą inwestorów, których od ręki możemy zainteresować Twoją nieruchomością.

Chcesz nawiązać współpracę?!

Skontaktuj się z nami, albo zostaw wiadomość:

Łączna wartość transakcji, w jakich pośredniczyła agencja:

0 PLN

Marta Baczewska-Golik występowała w: