Szukasz okazji inwestycyjnych w Trójmieście i Hiszpanii?

Wartość pieniądza spada. Dlatego, aby mieć oszczędności, lokujemy je tak, aby utrzymały swoją wartość lub ją zwiększały. Od dawna wiadomo, że jednym z najpewniejszych miejsc ulokowania kapitału są nieruchomości.

Ich wartość nie ulega drastycznym spadkom, znajdując dobrą okazję, od razu możemy zarobić, a najem zapewnia stałe przychody. Mieszkania i budynki możemy upłynnić, kiedy potrzeba nam gotówki lub wykorzystać jako zastaw w banku.

Ale pojawia się haczyk, prawda? Skąd mogę mieć pewność, że nie stracę pieniędzy?! Cóż… gwarancji i pewności nikt nie da. Jednak możesz zminimalizować ryzyko, korzystając z mojego doświadczenia.

Od 16 lat inwestuję w nieruchomości i pomagam inwestować innym

Nazywam się Marta Baczewska-Golik. Po raz pierwszy zainwestowałam w nieruchomości w 2003 roku. Na tym mieszkaniu zarobiłam 300% w ciągu kilku lat. To były nieśmiałe początki mojej kariery. Kiedy zobaczyłam, że to działa, poświęciłam się w pełni nieruchomościom.

Zaplanowałam swoją karierę tak, aby poznać ten świat z wielu perspektyw. Pracowałam przy kredytach hipotecznych, księgach wieczystych, doradzałam klientom w biurze nieruchomości, założyłam agencję, zarządzałam najmem dla inwestorów, zostałam pośredniczką oraz regularnie inwestuję.

Od 2016 roku współtworzę projekt Kobieca Strona Inwestowania, gdzie z Martą Smith pokazujemy osobom, które chcą zacząć inwestować i zarabiać na nieruchomościach, jak mogą to zrobić.

Jeżeli Ty nie chcesz uczyć się od zera, ale chcesz dobrze ulokować swój kapitał, mogę podzielić się z Tobą okazjami inwestycyjnymi, które co chwilę się pojawiają.

7 powodów, aby inwestować w nieruchomości

  • Stały wzrost wartości nieruchomości w Trójmieście - w ostatnim roku o 15%!
  • Zabezpieczysz swoją przyszłość finansowo.
  • Zabezpieczysz finansowo przyszłość swoich dzieci.
  • Gotówka podlega inflacji i traci swoją wartość.
  • Istnieją różne strategie, odpowiednie dla każdego.
  • Najem długoterminowy zapewni Ci stały przychód.
  • Inwestycje pozwalają na duże zastrzyki gotówki.
  • To dodatkowe źródło przychodu.

Gdzie mogę znaleźć dla Ciebie odpowiednią okazję inwestycyjną?

Trójmiasto

Tutaj pośrednictwem nieruchomościami zajmuję się od 2009 roku i dobrze znam rynek, realia oraz dobrze wiem, jak ocenić potencjał nieruchomości. Na miejscu mam też zaprzyjaźnioną kancelarię radcy prawnego, notariusza, a moja agencja zajmuje się również zarządzaniem najmem długoterminowym.

Jeżeli szukasz możliwości inwestowania w Gdańsku, Gdyni, Sopocie lub okolicach, skontaktuj się ze mną, aby poznać aktualne oferty.

Hiszpania​

Współpracuję z pośrednikiem nieruchomości z Hiszpanii, który jest Polakiem. Takie połączenie umożliwia bezpieczne ulokowanie kapitału bez niespodzianek związanych z różnicami kulturowymi, prawnymi i językowymi.
 
Tutaj również jesteśmy w stanie zapewnić Ci kompleksową obsługę oraz zminimalizować czas i stres związany z inwestycją zagraniczną.
 
Daj mi znać, a znajdziemy dla Ciebie ciekawe propozycje ze słonecznego południa Europy!

Dlaczego chcę dzielić się z Tobą okazjami inwestycyjnymi?

Dla wszystkich wystarczy

Sama nie jestem w stanie wykorzystać wszystkich okazji, które się pojawiają i nie mam problemu z tym, aby pokazać je innym.

Zawsze jest dobry czas

Zarabiałam na górkach i kryzysach rynku. Zawsze można na tym zarobić, kiedy wiesz jak. Dlatego chcę to ułatwić kolejnym inwestorom.

Różne inwestycje

Trafiają do mnie bardzo różne propozycje. Nie wszystkie mnie interesują, ale wiedząc czego szukać, pokażę Ci te intratne dla Ciebie.

Rozwijam swój biznes

Moja agencja Ruszamy Nieruchomości ma szerokie spektrum działania i zobaczysz, że współpraca opłaci się nam wszystkim.

Chcesz otrzymywać informacje o okazjach inwestycyjnych?!

Skontaktuj się z nami albo zostaw wiadomość:

Łączna wartość transakcji, w jakich pośredniczyła agencja:

0 PLN

Udzielałam wywiadów jako ekspert dla: