Pośrednictwo w sprzedaży i zakupie przedsiębiorstw oraz inwestycji w biznesy

Sprzedaż działającego biznesu lub znalezienie możliwości, aby w taki zainwestować to nie lada wyzwanie. Nikt nie ogłasza publicznie takich propozycji. Jednak takie transakcje mają miejsce bardzo często. Po prostu wszystko odbywa się w dyskretnej atmosferze.

Regularnie na moje biurko trafiają oferty sprzedaży lub opcje inwestycji w prosperujące biznesy z różnych branż. Hotelarskiej, restauracyjnej, produkcyjnej, nieruchomości (mieszkalne i komercyjne) z najemcami i z wielu innych. 

Jeżeli chcesz ulokować swój kapitał w funkcjonującym przedsiębiorstwie lub chcesz takie sprzedać, skontaktuj się ze mną, a ja Ci to ułatwię.

Jaką pomoc mogę Ci zaoferować, aby umożliwić Ci zakup/sprzedaż przedsiębiorstwa?

Zakres moich działań dostosujemy do Twoich potrzeb. Każdy biznes jest inny, dlatego dopasowuję się do Twoich potrzeb, zamiast oferować sztywne rozwiązanie.

Znalezienie kupca lub inwestora.

Dysponuję szeroką siatką kontaktów z przedsiębiorcami i inwestorami, dlatego mogę połączyć Cię z odpowiednimi osobami.

Dyskretna lub publiczna oferta

Jeżeli nie chcesz rozgłosu przy sprzedaży swojej firmy, zapewnię Ci dyskrecję, a ofertę poznają tylko odpowiednie osoby. Jeżeli wolisz publiczną sprzedaż, również możemy się tym zająć.

Kontakt z kompetentnymi ekspertami

Jeżeli będziesz potrzebować pomocy kancelarii prawnej, notarialnej, przy wycenie przedsiębiorstwa itp., również dysponuję odpowiednimi kontaktami, aby zaoferować Ci pomoc na odpowiednim poziomie.

Formalności

Nasz zespół, zaprzyjaźniona kancelaria prawna oraz notariusz pomogą Ci przebrnąć bezpiecznie przez formalności prawne związanych ze sprzedażą lub zakupem przedsiębiorstwa.

Chcesz poznać aktualne oferty sprzedaży lub sprzedać własny biznes?

Skontaktuj się z nami albo zostaw wiadomość: