Zajmiemy się zakupem i sprzedażą nieruchomości,
zapewniając odpowiednią cenę i bezpieczeństwo

Na pierwszy rzut oka, sprzedaż nieruchomości, zwłaszcza w tak atrakcyjnej lokalizacji jak Trójmiasto wydaje się formalnością. Jednak rzeczywistość to dla wielu osób zimny prysznic. Konkurencja jest ogromna, ludzie negocjują ostre warunki, papierologia potrafi przytłoczyć. Nie mówiąc już o ilości Twojego czasu, jaki pochłonie przygotowanie oferty i prezentowanie nieruchomości.

Oczywiście, nie musisz wierzyć nam na słowo. Jednak wiele osób zwraca się do pośredników handlowych po miesiącach traconego czasu, kiedy nie udało się znaleźć klientów lub znaleźć odpowiedniego lokum dla siebie.

Kupowanie i sprzedaż nieruchomości to nie spontaniczne zakupy. Jeżeli nie robimy tego zawodowo, robimy to 1-2 razy w życiu, więc nie mamy wiedzy ani doświadczenia. A dla jednorazowej transakcji, nie ma sensu się zagłębiać w głębokie wody tego rynku.

Ułatw sobie życie i skorzystaj z naszej pomocy pośrednictwa.

Korzystając z pośrednictwa Ruszamy Nieruchomości:

  • Oszczędzasz mnóstwo czasu
  • Masz pewność, że płacisz lub otrzymujesz odpowiednią kwotę za nieruchomość
  • Otrzymasz pomoc w formalnościach
  • O Twoje prawne bezpieczeństwo dba radca prawny i notariusz
  • Dostaniesz wsparcie w negocjacjach
  • Masz pewność że Twoja oferta zostanie przygotowana i wypromowana na najwyższym poziomie
  • Twoja transakcja jest ubezpieczona

Jak wygląda proces sprzedaży nieruchomości we współpracy z nami?

Ocena oferty

Ocenimy Twoją ofertę i doradzimy Ci, jak dopasować ją do obecnej kondycji rynku. Czasami zasugerujemy niższą, czasami wyższą cenę, innym razem dopasujemy ją do programów dofinansowań - po prostu znajdziemy dla Ciebie optymalną strategię, aby cena i czas sprzedaży były dla Ciebie odpowiednie.

Przygotowanie oferty

W zależności od Twoich potrzeb, wykonamy sesję fotograficzną, wirtualny spacer, home staging oraz odpowiedni, ciekawy i działający na wyobraźnię opis oraz dodamy ofertę do naszych kanałów dystrybucji.

Marketing i promocja oferty

Zapewnimy mocny start oferty, aby natychmiast po publikacji, jak najwięcej osób zainteresowało się transakcją. Będziemy również aktywnie dbać o zasięg oferty.

Analiza statystyk i aktualizacje

Stale analizujemy statystyki ogłoszeń. To daje nam prawdziwy obraz tego co się dzieje z ofertą i wyciągamy wnioski, aby poprawić skuteczność działań. Mamy taką możliwość dzięki wyłączności współpracy. Kiedy oferta jest rozproszona w wielu biurach, takie działania są niemożliwe.

Spotkania i prezentacja

Zajmiemy się również umawianiem spotkań i prezentacją obiektu. W tym etapie nie musisz brać udziału, aby oszczędzić swój czas.

Negocjacje i licytacje

W zależności do strategii sprzedaży, jaką przyjmiemy, możemy w pełni zająć się negocjacjami lub licytacjami. Mamy w tym duże doświadczenie i zawsze dbamy o Twój interes.

Formalności

Nasz zespół oraz zaprzyjaźniona kancelaria radcy prawnego i notariusz pomogą Ci przebrnąć bezpiecznie przez meandry formalności związanych ze sprzedażą nieruchomości.

Jak wygląda pomoc w zakupie nieruchomości?

Poznajemy Twoje potrzeby

Zadamy Ci serię szczegółowych pytań, aby poznać Twoje preferencje i oczekiwania.

Wyszukujemy pasujące oferty

Przeszukamy naszą bazę, oferty na rynku i będziemy stale monitorować pojawiające się nowości, mając na względzie Twoje oczekiwania.

Układamy dla Ciebie plan oglądania nieruchomości

Ułożymy plan oglądania interesujących Cię nieruchomości tak, aby zajęło Ci to jak najmniej czasu. Oglądamy nieruchomości jedna po drugiej w bliskich lokalizacjach w krótkich odstępach czasu. Zgranie kalendarza Twojego, oferentów i naszego to nie lada wyzwanie, ale opanowałyśmy tę sztukę!

Wybór oferty

Doradzimy Ci w razie wątpliwości i ułatwimy podjęcie dobrej decyzji.

Negocjacje

Pomożemy Ci w negocjacjach oraz wszelkich ustaleniach ze sprzedającym.

Formalności

Nasz zespół oraz zaprzyjaźniona kancelaria radcy prawnego i notariusz pomogą Ci przebrnąć bezpiecznie przez meandry formalności związanych ze sprzedażą nieruchomości.

Chcesz nawiązać współpracę?!

Skontaktuj się z nami albo zostaw wiadomość: